O Jerzym Mrugale

Od pokoleń warszawiak; z zawodu elektronik. Radiesteta - w latach 1975-80 diagonostyka radiestezyjna człowieka. Od 1981 r do chwili obecnej indywidualna bioenergoterapia- wyjątkowo skuteczna, bo przywracająca właściwe funkcjonowanie organizmu. Potwierdzeniem są szeregi laboratoryjnych wyników przywróconych do normy.

Dyplomowany bioenergoterapeuta a później mistrz bioenergoterapii - zabiegi indywidualne. Stworzył i wprowadził do praktyki niezwykle skuteczne seanse grupowe nowej generacji - od 91 r systematyczne, bezpłatne seanse w różnych ośrodkach kulturalnych, a obecnie w Domu Kultury Świt na ul. Wysockiego 11 oraz Ośrodku kultury Bielany na ul. Goldoniego 1 .Wszyscy jego pacjenci mówią o niezwykłych wrażeniach przy kontakcie z Jerzym Mrugała.

Przeszedł proces aktywacji 22 nitek DNA przeprowadzony przez mistrza ceremonii Adama Anczykowskiego ze szkoły Rocky Mountain Mystery Scholl z siedzibą w Kanadzie.

Twórca kilku wersji seansów uzdrawiających w technice video. Przyjmuje w Gabinecie "Natura" na ul. Marszałkowskiej 6 m 13 gdzie wykonuje zabiegi indywidualne.

Telefon kontaktowy: 0-602-10-15-10