Wyniki terapii

Polipy Żołądka

 bioenergoterapia Polipy Żołądka Pacjent zgłosił się z trzema polipami żołądka o wielkościach od "pieprzu do wiśni" .Proponowano zabieg chirurgiczny ale na tydzień przed umówionym zabiegiem zgłosił sie do mnie na dwa zabiegi. Po zgłoszeniu się do szpitala w umówionym terminie, stwierdzono że polipów juz nie ma, a więc zabieg chirurgiczny stał sie zbędnym.... więcej »

Guzki w płucach (meta)

 bioenergoterapia Guzki w płucach (meta) Pacjent zgłosil się w sytuacji, gdy stwierdzono u niego dwoma badaniami Rtg trzy cienie w prawym płucu z podejrzeniem jako zmiany przerzutowe (meta) zbliżej nieznanego miejsca piewotnego nowotworu.Po trzech zabiegach Jerzego Mrugały dwa guzki zupełnie znikneły, a trzeci zagoił się zmieniając charakter na typowe zwapnienie ( wystepujące zwykle po zagojonym miejscu).... więcej »

Nowotwór Piersi i Węzłow Chłonnych

Pacjentka ze stwierdoznym biopsją nowotworem piersi lewej (guz piersi) i węzłów pachowych, zgłosiła się w tydzień po tym fakcie do Jerzego Mrugały (niestety nie dostarczono tego badania,ale z badania pozniejeszego wyraznie opisany stan wynika).Od chwili biopsji pacjentce wyznaczono termin pilnej opreacji za trzy tygonie .Lekarze nie stosowali w tym czasie żadniej terapii, pacjentka oczekiwała tylko na mastektomię (usunięcie piersi wraz z węzłami pachowymi).W tydzien po biopsji, a dwa tygonie przed operacją, dwa zabiegi wykonał pacjentce Jerzy Mrugała.W wyznaczonym terminie ( w dwa... więcej »

Choroba Wieńcowa Serca

 bioenergoterapia Choroba Wieńcowa Serca Pacjentka leczona kilka lat przez kardiologa z powodu niedokrwienia sciany bocznej serca objawiającego się nasilonymi dusznoscami i brakiem sił, mimo stosowania zaleconych leków.Po dwóch zabiegach Jerzego Mrugały wszystkie objawy chorobowe znikneły,a wykonane Ekg stwierdziło brak niedokrwienia (prawidłowe ukrwienie serca).... więcej »

Nowotwór Macicy

 bioenergoterapia Nowotwór Macicy Wykyto u pacjentki nowotworowy guz macicy wielkosci ok 70 mm.Zastosowano naświetlanie, po którym niestety nie uzyskano pozytywnych efektów. Pojawiło sie za to szereg negatywnych skutków naswietlania jamy brzusznej.W tej sytuacji zgłosiła sie pacjentka do Jerzego Mrugały.Po pieciu zabiegach zrobiono kontrolne badanie, które wtykazało zniknięcie nowotworu - guza, ale pozostały jeszcze powięksozne węzły chłonne.Po kolejnych trzech zanbiegach węzłyrownież wróciły do normy.... więcej »

« Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 Następna strona »