Wyniki terapii

Ogromny Mięsniak Macicy (150mm)

 bioenergoterapia Ogromny Mięsniak Macicy (150mm) Pacjentka od wielu lat była kierowana na operację wycięcia całej macicy (z mięsniakiem 150 mm są jeszcze inne wyniki potwierdzające istnienie mięsniaka).Mimo wielu skierowań na zabieg opreracyjny, pacjentka nie zdecydowała się.Przyszła na jeden zabieg do Jerzego Mrugały.Po tym jednym zabiegu mięśniak przestał istnieć.Potwierdza to badanie Usg oraz badanie ginekologiczne.Po siedmiu latach wszytko jest w porządku.... więcej »

Wątroba (Uszkodzenie Miąższu)

 bioenergoterapia Wątroba (Uszkodzenie Miąższu) Pacjent zgłosił się z dolegliwosciami wątroby, a badania Aspat i Alat dwudziestokrotnie przekraczały normę.Mimo leczenia szpitalnego wyniki nie polepszały się.Po trzech zabiegach Jerzego Mrugały wyniki wrociły do normy.... więcej »

Historia przypadku: Nefropatia (Uszkodzenie Nerek)

 bioenergoterapia Historia przypadku: Nefropatia (Uszkodzenie Nerek)

Opis terapii

Piętnastoletniletni chłopiec leczony od pięciu lat przez lekarza specjalistę (nefrologa) zgłosił się do Jerzego Mrugały w sytuacji, gdy wyniki badań wykazywały bardzo dużą ilość białka w moczu na skutek przewlekłego schorzenia nerek.

W trakcie pięciu lat pacjent otrzymywał Encorton, a mimo to złe wyniki utrzymywały się.Po jednym zabiegu Jerzego Mrugały nerki powróciły do porawidłowej pracy , znikło białko z moczu.

Nastepne kilka zabiegów utwierdziło uzdowienie.Lekarz prowadzący po wielu badaniach odstawil... więcej »

« Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7