Wyniki terapii

Przerost (Powiększenie) Serca

 bioenergoterapia Przerost (Powiększenie) Serca Pacjent zgłosił się na zabiegi do Jerzego Mrugały z powodu ogolnej słabości a wynik badania pokazywał ,że serce jest powiekszone w całości.Mimo leczenia (wieloletniego) przez kardiologa stan ten się nie zmieniał.Po dwóch zabiegach serce powróciło do prawidłowej wielkości odzyskując przy tym siły witalne.... więcej »

Guz na mostku

 bioenergoterapia Guz na mostku U pacjentki lekarz stwierdził ( patrz orzeczenie) bolesny guzek wielkości sliwki usytuowany na mostku.Pacjentka otrzymała skierowanie na rentgen, ale tuż po wizycie u lekarza przeszła zabieg energetyzujący u Jerzego Mrugały.W trakcie tego zaiegu guzek zupelnie zniknał, co potwierdziło pozniejsze badanie Rtg.... więcej »

Choroba Pertessa

Chłopiec z zawansowana choroba Pertessa (odwapinienie kosci biodra i uda) zgłosił się na jeden zabieg energetyzujący do Jerzego Mrugały.Po tym jednym zabiegu wykonany rentgen wykazał pojawienie się odczynów naprawczych.... więcej »

Guzek Piersi (Złośliwy)

 bioenergoterapia Guzek Piersi (Złośliwy) Pacjentka zgłosiła się do Jerzego Mrugały w sytuacji, gdy stwierdzono u niej guzek w piersi (złośliwy) wielkości ok 17 mm. Pacjentka oczekiwała na oprerację, ale w tym czasie byla na zabiegach u Jerzego Mrugały pięc razy.Po trzech zabiegach guzek zmniejszył sie do 10 mm , a po dwóch nastepnych zupełnie zniknał (patrz badanie).... więcej »

Nowotworowy guzek w wątrobie

 bioenergoterapia Nowotworowy guzek w wątrobie Pacjentka zgłosiła się do Jerzego Mrugały po chemioterapii, a mimo to guzek w wątrobie nie zniknał; chemioterapie zakończono w tym stadium choroby.Po pięciu zabiegach Jerzego Mrugały guzek przestał istniec.... więcej »

« Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 Następna strona »